Meghan Markles koffert 'Deal or No Deal' er på auksjon

På tide å gjøre en avtale, fans av Meghan Markle.

Håndskrevne Beatles-tekster til ‘While My Guitar Gently Weeps’ på auksjon

Håndskrevne Beatles-tekster etset på baksiden av et studioopptak av ingen ringere enn George Harrison og Ringo Starr er på auksjon.

Donald og Melania Trumps bryllupskake kunne hente $ 1,5K på auksjon

Suveniren er en miniatyrversjon av parets bryllupskake på 50 000 dollar, 200 pund.

Lee Radziwill famlet om Jackie O ‘løgner’ i privat bok

Radziwells kommentarer inkluderer 'Helt usant' og 'aldri sagt.'

James Deans ikoniske ‘Rebel Without a Cause’ jakke på auksjon

Det anslås å hente mellom $ 400 000 og $ 600 000.

Howard Sttern's Fartman-kostyme på auksjon

Den gassy getupen, båret av sjokkjokken på MTV VMA-er fra 1992, forventes å hente opp til 8000 dollar.

Kjærlighetsbrev fra Judy Garland til Frank Sinatra på auksjon

Hun sendte et håndskrevet brev signert “Judy” på sitt personlige brevhode etter en påstått møte i Hamptons.

Auksjon av Marilyn Monroe memorabilia tjener mer enn $ 1,6 millioner

Et fotografi som Monroe signerte til det 20. århundre Fox-utøvende Ben Lyon og sier 'du fant meg, heter meg og trodde på meg' ble solgt for 45 000 dollar.

Whitney Houston 'Bodyguard' kostyme kan bli din for $ 10K

Hennes 'Queen of the Night' -drakt har 'noen hull og slitasje fra slitasje under filmingen.'

Du kan by på Marilyn Monroes brystforsterkere

En tidligere mortuary-ansatt er på auksjon av hårlegenden og “falsies” på skjermlegenden på et nettsted som heter marilynsfalsies.com.